24 stycznia, 2022

Plastyka kl.VIa,b 4.03.2021

Zimowy ogród- dokończenie pracy.

Witam was ponownie. Dzisiaj postaramy się dokończyć naszą pracę.

Dzisiaj uzupełnimy pracę o dodatki przestrzenne do zrobienia których będą nam potrzebne przeróżne materiały. Do ogrodu dodamy jakąś bramę, może fragment muru, może cały; mogą pojawić się jakieś zarośla lub zupełnie fantastyczny element, który będzie dodawał całości baśniowego charakteru. Ja w mojej pracy wymyśliłam fragment muru z pomalowanego kartonu,który pokolorowałam dodatkowo kredką. Jako fragment starej, rozpadającej się bramy wykorzystałam pomalowane patyczki do szaszłyków i zamoczoną w kleju włóczkę. Małe, czarne listki z czarnego kartonu imitują elementy okucia a pod spodem biały kawałek papieru naśladuje śnieg. Kilka gałązek ze zwiniętej bibuły marszczonej uzupełnia propozycję, ale myślę ,że możecie dodać dużo innych pomysłów pasujących do waszej pracy.

Nie podawałam wam ,co macie przygotować bo jest to uzależnione od waszego pomysłu, możliwości. Proszę jednak, żebyście się wykazali inwencją twórczą i rozejrzeli się po domu, ewentualnie zaplanowali jakiś drobny zakup, czy inny sposób zaopatrzenia się w jakieś odpowiednie materiały (pomocni mogą być- babcia, wujek, kuzynka…? )

Na koniec na wszystko popatrzymy przez okno. Może jest to okno wyobraźni ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZMIANA ROZMIARU
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status